Установчі збори по розширенню складу Консультативної ради при прокуратурі Одеської області відбудуться 09 вересня о 14.30. Захід відбудеться у конференц-залі санаторію «Біла Акація» за адресою: м. Одеса, Французький бульвар, 59.
Участь в установчих зборах приймають делеговані особи від інститутів громадського суспільства (далі – ІГС), які вчасно подали заяви до ініціативної групи по формуванню Консультативної ради, пройшли перевірку та відповідають установленому порядку.
Для участі у зборах необхідна особиста присутність делегованої особи від ІГС (від якої подавалася заява) та наявність паспорту громадянина України.
Телефон для довідок та інформації: +380681810613; +380674859993;
+380972427849.
Перелік інститутів громадянського суспільства, які приймають участь в Установчих зборах:
№ | Назва інститутів громадянського суспільства | ПІБ делегованої особи |
1. | Голова Консультативної ради при прокуратурі Одеської області | Токмаков Олексій Павлович |
2. | Член Ради, керівник Одеського підрозділу ГО «Антикорупційний Комітет Майдану» | Кобзар Марина Анатоліївна |
3. | Член Ради, ГО «Чорноморське гайдамацьке з’єднання» | Саричевська Ольга Яківна |
4. | Член Ради, громадський діяч | Козлов Анатолій Семенович |
5. | Член Ради, учасник АТО, громадський діяч | Голопотелюк Олександр Олександрович |
6. | ГО «Міжнародний союз журналістів та письменників» | Матякін Олександр Георгійович |
7. | ГО «Міжнародний конгрес з захисту прав та свобод «Щит»» | Дагер Салех Мухамед |
8. | ГО «Автомайдан Одеса» | Ярославський Станіслав Анатолійович |
9. | Незалежна профспілка КП «ТМО» | Сухарев Олексій Юрійович |
10. | Одеська Обласна Організація Конгресу Українських Націоналістів | Роговський Дмитро Володимирович |
11. | ГО «Цивільний фронт» | Самайчук Володимир Михайлович |
12. | БФ «Маніфест миру» | Семенов Вадим Олексійович |
13. | ГО «Громадський маніфест» | Погорілий Олександр Юрійович |
14. | ГО «За прозору владу» | Кондратьєв Дмитро Анатолійович |
15. | ГО «Очищення» | Шендерюк Артур Юрійович |
16. | ГФ «Громадське формування з охорони громадського правопорядку «Одеська самооборона» | Пекарюк Володимир Ілліч |
17. | ГО « Всеукраїнське об’єднання правової допомоги громадян» | Румянцев Олександр Геннадійович |
18. | Відокремлений підрозділ ГО «ДІЯ» | Костін Олег Михайлович |
19. | ГО «Рапіра» | Дашко Геннадій Геннадійович |
20. | ГО «Одеська Народна Рада Майдану» | Бичков Ігор Борисович |
21. | ГО «Одеський громадсько-політичний рух «Калина»» | Козьма Григорій Васильович |
22. | Одеське обласне козацьке товариство «південний оперативний козацький округ» | Солодських Володимир Михайлович |
23. | ГО «Громадський рух «прозора влада»» | Радченко Аліна Анатолівна |
24. | ГО «Родинний правопросвітницький клуб «Одеська мрія»» | Тищенко Олексій Ігорович |
25. | ГО «Люстраційна комісія Одеської області» | Жирносенко Олександр В’ячеславович |
26. | Одеська обласна організація ВО «Свобода» | Вінницький Олександр Олександрович |
27. | ГО «Українська студентська «Свобода» | Герасименко Сергій Володимирович |
28. | ГО «Сокіл Свободи» | Малафєєв Володимир Павлович |
29. | ГО «Всеукраїнський Центр допомоги учасникам АТО» | Лук’яненко Інна Олександрівна |
30. | БФ «Допомоги бійцям у зоні АТО «Небайдужий народ»» | Кручиніна Наталія Володимирівна |
31. | Всеукраїнське ГО «Моє слово – моє зобов’язання» | Чубко Оксана Миколаївна |
32. | ГФ «З охорони громадського порядку та державного кордону «Пряма дія» | фон Нордгейм Віталій Георгійович |
33. | ГО «Парадигма-12» | Коротка Алевтина Олегівна |
34. | ГО «Захист прав інвесторів новобудов та власників житла «Праве Діло» | Михайлик Олег Станіславович |
35. | Одеська міська організація ПП «Сила Людей» | Петров Андрій Станіславович |
36. | ГО «Кадровий ресурс країни» | Мартинюк Ігор Леонідович |
37. | ГО «Альтернатива» | Філатов Олександр Володимирович |
38. | ГО «Єдність» | Просяник Ігор Іванович |
39. | ГО «Оберіг Одеса» | Піпко Володимир Сергійович |
40. | ГО «Професійна асоціація аграріїв Балтщини» | Покотило Артем Сергійович |
41. | ГО «Воїнське братство «Гідність і честь» | Антонюков Руслан Сергійович |
42. | ГО «Екосам» | Микита Артур Михайлович |
43. | ГО «Чорний тюльпан. Одеса» | Братчук Сергій Борисович |
44. | БФ «Південний берег» | Карташев Денис Володимирович |
45. | ГО «Чиста Одеса» | Соловйова Ірина Володимирівна |
46. | ГФ «Фортеця» | Лаптев Юрій Вікторович |
47. | ГФ «Лівий берег» | Кічук Ілля Миколайович |
48. | ГО «Допомога ВМСУ» | Пранжу Наталія Миколаївна |
49. | ГО «Волонтерський рух «Толока» | Стамотакі Володимир Павлович |
50. | УЕА «Зелений світ» | Потоцька Ірина Анатоліївна |
51. | ГО «Юридична сотня» | Токаєва Юлія Володимирівна |